Roald Dahl – Prezi

Červen bývá na základních školách vždy věnován velkým testům, vylepšování známek a velkému očekávání začátku letních prázdnin.

Přesto se Liščata z Áčka, tedy žáci ze třídy IV.A, s nadšením vrhla na závěrečný úkol našeho mezinárodního projektu Tisíc kultur, jedna Evropa v tomto školním roce.

Měřil skoro 2 metry, napsal Karlíka a továrnu na čokoládu a tvrdil, že kdo nevěří na kouzla, nikdy je neuvidí… právě tyto i další informace zjistili o spisovateli Roaldu Dahlovi naši čtvrťáci pod vedením své třídní učitelky, Mgr. Vlasty Koppové.

Tak abyste další střípky ze života známého anglického autora nemuseli hledat sami, prohlédněte si prezentaci, která se čtvrťákům v nelehkém on-line nástroji Prezi podařila skvěle!

Mgr. Václav Vávra