Vtipnější vyhrává

Jak známo – „Humor je kořením života“ – o tom žádná, a tak jsme se snažili „okořenit si“ samotný závěr školního roku malou soutěží „VTIPNĚJŠÍ VYHRÁVÁ“.

Třídních kol (soutěž se týkala tříd 1. poschodí pavilonu A, tedy 3.A, 2.A a 2.B) se zúčastnili všichni žáci. Byli zároveň porotou, neboť výkony si vzájemně bodovali. Každý soutěžící si připravil 3 vtipy, které pak ve třech po sobě jdoucích kolech přednesl. Kritériem hodnocení byla nejen samotná „vtipnost“ předneseného kousku, ale také způsob jeho předvedení interpretem.

Výkony byly rozmanité a bylo evidentní, kdo se snažil v soutěži zabodovat. Ti nejlepší postoupili do mezitřídního kola.

Mezitřídíní kolo proběhlo ve čtvrtek 20. 6. za přítomnosti p. učitelek v roli porotkyň. Po pěkných výkonech soutěžících porota rozhodla takto:

Ondřej Janeček 2.A

Matouš Prošek 2.B

Barbora Kahánková 2.A

František Rohan Horák 2.B

Kryštof Biolek 3.A

Všichni účastníci obdrželi drobná ocenění. Tak u příštího „kořenění“ zase někdy…😊

Prohlédněte si fotografie.

Mgr. Eva Panáčová