Školní psycholožka

Tato pozice není momentálně obsazena.

• Práce s třídními kolektivy:
    • prevence (př. témata šikany, závislosti, patologických vztahů, podpora „zdravého vývoje“ kolektivu),
    • rozvojové třídnické hodiny (př. komunikace, spolupráce, tolerance, řešení konfliktů, rozhodování, styly učení, upevňování třídního kolektivu, životní hodnoty atd.)
    • intervence (př. programy k minimalizaci šikany, problematické vztahy ve třídě, projevy netolerance, nevhodné chování, krizové intervence atd.)
  • Diagnostika třídního klimatu a vztahů ve třídě
  • Prevence školního neúspěchu žáků
  • Individuální poradenství pro žáky
  • Individuální případová práce se žáky v osobních problémech (konzultace, vedení)