Poslední předvánoční předškolák

V minulé hodině jsme hovořili s předškoláky o zimě, zvířátkách a samozřejmě o Vánocích. Na tabuli byly obrázky se živočichy, děti je třídily a zároveň jsme o nich vyprávěli. Předškoláci se na Vánoce velmi těšili, mluvili o dárcích a připomenuli jsme si některé vánoční zvyky. Závěrem si všichni vybarvili kapra.

Poslední hodina s předškoláky byla určitě velkým překvapením – zhlédli v tělocvičně vystoupení Vřesinské psí smečky. Tuto akci pořádá naše kolegyně, paní učitelka Eva Panáčová. Tentokrát se nám předvedli čtyři hafíci různého stáří a různých ras. Vše si můžete prohlédnout na fotografiích. Nejlépe celou akci vystihla malá předškolačka. Na dotaz, jaké bylo vystoupení, odpověděla, že „boží“. Na závěr si děti odnesly plakát s pejsky, omalovánku kapra a malou sladkost.

Prohlédněte si fotografie.

Přeji všem krásné a klidné prožití vánočních svátků.

Mgr. Marcela Kováčová