O Zlatý verš 2016 – výsledky recitační soutěže, videa

V prvním únorovém týdnu roku 2016 proběhl na I. i II. stupni naší školy další ročník recitační soutěže O Zlatý verš. Nabízíme Vám výsledky i video.

I. stupeň ZŠ

0. kategorie:

1. Tomáš Pinka 1.A
  2. Eliška Sloniowská 1.B
  3. Matyáš Mentlík 1.B

1. kategorie:

1. Zuzana Fabiánová 3.B
  2. Michal Salga 2.C
  3. Anežka Stašková 3.A a Adéla Vávrová 2.A

2. kategorie:

1. Nicol Vargová 4.B
  2. Magdaléna Březnická 4.A
  3. Kateřina Selecká 5.A

První dva žáci z 1. a 2. kategorie budou naši školu reprezentovat v obvodním kole. Děkuji všem přednášejícím za účast a pěkný kulturní zážitek. Děkuji také pedagogům za pomoc při nelehkém rozhodování.
Mgr. Marcela Kováčová

II. stupeň

„Na vojnu jsem se dal pro krásnou tmavovlásku. Ne pro prsten zlatý snad…“ Tyto a mnoho dalších krásných veršů zaznělo v úterý 2. února 2016 ve školní klubovně Lukin. Setkali se zde totiž nejlepší recitátoři 2. stupně, abychom vybrali ty nejlepší.

Do okresního kola postupují za kategorii mladších Barbora Mihoková ze 7. B a Mirek Bernátek ze 7.A. V kategorii starších žáků porotu nejvíce zaujali Lukáš Cieslar a Eliška Pratková z 9. A.

Gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalším kole.

Mgr. Lucie Kmošťáková

1. – 3. třída: