Recitační soutěž – výsledky školního kola II. stupně

„Všechny mé verše nejsou správné a dobré, ale ani mí čtenáři nejsou všichni dobří a zdatní.“ pravil německý barokní básník Friedrich Logau. Naši recitátoři však byli dobří a zdatní.

V úterý 10. února 2015 se zástupci žáků tříd 2. stupně setkali, aby porovnali své interpretační dovednosti. Soutěžili ve dvou kategoriích.

Ve III. kategorii (žáci 6. a 7. ročníku) byli nejšikovnější Izabela Jurošková (6. B), Kristýna Gežová (7. A) a Miroslav Bernátek (6. A).

Ve  IV. kategorii porotu zaujali Kateřina Návratová (9. B), Lukáš Cieslar (8. A) a Petra Kašparová (9. B).

Speciální cenu poroty obdržela Cvetelina Markova (6. A).

Každý z oceněných žáků si mohl z bohaté nabídky vybrat knihu. Za finanční příspěvek děkujeme Sdružení rodičů a přátel školy.

První dva v každé kategorii budou naši školu reprezentovat v obvodním kole soutěže, která se koná 26. 2. 2015 ve Středisku volného času v Ostravě-Zábřehu.

Držíme pěsti.

Za porotu Mgr. Lenka Jeřábková