Zpívání generací ruku v ruce

Že nevíte, co to je? Tak poslouchejte: ve středu 2. dubna 2014 se v Lukinu sešli zpěváci, aby si užili další odpoledne s písničkami. A nebyli to jen tak ledajací zpěváci!

Kromě těch známých a obvyklých, jako jsou naši malí i velcí žáci, se k nám tentokrát přidali i naše babičky a dědečkové. A tak se celé odpoledne zpívalo jako o život: napřed nás naladila zumba, potom se přidaly sbory a po nich se znovu představili sólisté – a že jich máme opravdu hodně!

Všichni zúčastnění se pak posilnili vynikajícími moučníky (za ně děkujeme sedmákům a paní učitelce Střalkové!), dospělí i kávou nebo čajem a jelo se dál. Nastoupil totiž náš školní „orchestr“ a za jeho doprovodu se zpívalo až do večera. Žlutá Já písnička byla velikým pomocníkem, ale naši návštěvníci ji často ani nepotřebovali – znali totiž slova nazpaměť!
Ani se nám večer nechtělo odejít, a tak doufáme, že se zase někdy sejdeme a spolu s babičkami a dědečky naše zpěvácké odpoledne zopakujeme.

Napsala Mgr. Zuzana Kramarenková

Fotografie si můžete prohlédnout TADY.