Revitalizace školy

Vážení rodiče,

ve výběrovém řízení na realizaci stavby „EKOTERMO – Ostrava – Jih“ byl vybrán v souladu s usnesením Rady městského obvodu Ostrava-Jih č. 1620/35 zhotovitel: Sdružení BDSTAV MORAVA – HANT BA, EKOTERMO – Ostrava Jih.

Od pátku 27. 4. 2012 tak bude zahájena dlouho očekávaná revitalizace budovy základní školy. Vzhledem k tomu, že s vedlejší základní školou Klegova 27 tvoříme jeden stavební komplex, bude probíhat revitalizace souběžně. Nejprve proběhne výměna oken v celém objektu ZŠ a poté bude následovat zateplení jednotlivých pavilonů. Stavební práce budou postupně probíhat do září 2012 za provozu, škola zajistí veškerou výuku v souladu s platnými hygienickými  a bezpečnostními podmínkami. O podrobnostech budete informováni na schůzce třídních důvěrníků SRPŠ a třídních schůzkách dne 17. 4. 2011, průběžně také na webových stránkách školy.

Na pondělky 30. 4. a 7. 5. 2012 bude vyhlášeno ředitelské volno pro žáky, školní družina bude v provozu. Stravování žáků je ve dnech ředitelského volna možné pouze za plnou cenu oběda, tzn. 58 Kč/oběd.

Mgr. Petra Kalousková, ředitelka školy