Projekty – Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (web: https://msmt.cz/)

Operační program Jan Amos Komenský:

Národní plán obnovy – Komponenta 3.1 – Digitalizujeme školu:

• 2023: Investice č. 2: Vybavení škol digitálními technologiemi z komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace z Národního plánu obnovy vynaložila škola finanční prostředky k dosažení cíle č. 173 zakoupením IT zařízení do školního fondu mobilních digitálních zařízení pro znevýhodněné žáky (prevence digitální propasti) (publicita)
  • 2022: Investice č. 2: Vybavení škol digitálními technologiemi z komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace z Národního plánu obnovy vynaložila škola finanční prostředky (publicita):
    • k dosažení cíle č. 173 zakoupením IT zařízení do školního fondu mobilních digitálních zařízení pro znevýhodněné žáky (prevence digitální propasti);
    • k dosažení cíle č. 174 zakoupením digitálních technologií a vybavení na podporu digitální gramotnosti a zavedením nových vzdělávacích programů v oblasti IT.
  • 2020: Investice č. 2: Vybavení škol digitálními technologiemi z komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace z Národního plánu obnovy vynaložila škola finanční prostředky k dosažení cíle č. 172 zakoupením digitálních technologií a vybavení za účelem dálkového studia (publicita)

Národní plán obnovy – Komponenta 3.2.2. – Adaptace kapacity a zaměření školních programů Národního plánu obnovy:

Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy:

Operační program Výzkum, vývoj, vzdělávání – Výzva č. 02_20_080 Šablony III:

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost:

Školní družina: