Školská rada – výsledky voleb 2024

Aktuality

Ve dnech 2. a 3. září 2024 proběhly na ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace volby do školské rady z řad pedagogických pracovníků a z řad zákonných zástupců žáků.

Za pedagogy byl zvolen Mgr. Jan Číhal, za zákonné zástupce paní Michaela Kosellková.

Rada městského obvodu Ostrava-Jih již dříve, dne 6. června 2024, jmenovala na svém zasedání do školské rady Ing. Josefa Zajíce.

Školská rada bude nově pracovat jako tříčlenná v souladu se „Zásadami zřizování školských rad při základních školách zřizovaných statutárním městem Ostrava, městským obvodem Ostrava-Jih.“

Nové složení školské rady (tříleté funkční období):

• Ing. Josef Zajíc (za ÚMO Ostrava-Jih, jmenován zřizovatelem školy)
  • Michaela Kosellková (za zákonné zástupce žáků, zvolena zákonnými zástupci žáků)
  • Mgr. Jan Číhal (za pedagogické pracovníky, zvolen pedagog. pracovníky školy)