Školní parlament v novém školním roce 2024/2025

Zprávy ze školního parlamentu

Ve čtvrtek 19. 9. 2024 se sešel poprvé v tomto školním roce školní parlament. Klubovnu Lukin ovládli předsedové 3. až 9. tříd, aby i letos přispěli novými nápady k příjemné a přátelské atmosféře ve škole.

Úvodní slovo měla paní ředitelka Petra Kalousková, která nás seznámila s organizaci letošního školního roku, s nejbližšími akcemi. Poté si vzala slovo paní učitelka Lucie Kmošťáková, která nám v tomto školním roce bude pomáhat řídit naše setkání.

Probrali jsme výsledky PÉBEČKA, ve kterém jsme v červnu odhlasovali školní trička a sportovní vybavení pro aktivity do atria. Na objednávce se už pracuje. Opět se zapojíme do projektu Hrdá škola a zpestříme si školní rok netradičními aktivitami. Už ve středu 25. 9. 2024 se můžeme těšit na DEN ŠÍLENÝCH KLOBOUKŮ.

Do příštího společného setkání jsme si dali za cíl oslovit spolužáky ve třídách a vymyslet společně i vlastní aktivity, které oživí naše školní dny. Protože víc hlav víc ví 😉 Těšíme se na vaše nápady.

Za předsedy tříd Magdaléna Frindtová z IX. A

Prohlédněte si fotografie z našeho prvního setkání.