Zapojme se všichni – povinná publicita projektu

Od 1. 9. 2022 jsme v naší škole zahájili realizaci projektu s názvem „Zapojme se všichni“.

Na realizaci projektu jsme obdrželi dotaci ve výši 8 217 753 Kč. Aktivity budou realizovány průběžně po celou dobu trvání projektu.

• Dotace je poskytována v rámci Komponenty 3.2. Adaptace kapacity a zaměření školních programů Národního plánu obnovy. Výzva je synergická s projektem Implementace Reformy 3.2.2 Národního plánu obnovy, jejímž realizátorem je Národní pedagogický institut.
  • Poskytovatel dotace: MŠMT
  • Účel dotace: Posílení školy jako instituce připravené na práci s žáky se sociálním znevýhodněním a heterogenními kolektivy obecně, a jako instituce zastávající respektované místo ve školské soustavě daného regionu.
  • Období trvání projektu: 1. 9. 2022 – 31. 8. 2025

Aktivity projektu:

• Asistent pedagoga pro žáky se soc. znevýhodněním
  • Školní sociální pedagog
  • Školní psycholog
  • Adaptační koordinátor
  • Pracovník volnočasových aktivit
  • Pedagogická intervence – doučování
  • Psychosociální intervence, podpora duševního zdraví žáků, preventivní práce
  • Vzdělávací akce pro žáky se zaměřením na zvyšování jejich studijní motivace; adaptační socializační aktivita
  • Zážitkový vzdělávací program pro žáky

Národní plán obnovy – web: https://www.planobnovycr.cz/