Krabice od bot 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

rozhodli jsme se, že v tomto kalendářním roce 2021 navážeme na naši pravidelnou předvánoční charitativní akci Krabice od bot, která byla vloni z důvodu epidemie nemoci covid-19 odložena (naše předchozí Krabice od bot: rok 2019, rok 2018, rok 2017).

Letošní akce Krabice od bot 2021 bude mít mírně odlišný průběh:

• bude se opět jednat o dobrovolnou charitativní vánoční akci, která podpoří azylový dům matek s dětmi;
  • kdo z vás má velké srdce a bude se chtít rozdělit a přispět na vánoční dárek osamělým maminkám s dětmi, může přispět jakoukoli finanční částkou v období od 8. do 26. 11. 2021 svým třídním učitelům;
  • 30. 11. 2020 se oficiálně peníze předají azylovému domu, aby se dárky stihly včas pořídit, zabalit a předat dětem pod vánoční stromeček;
  • nosit můžete také nové věci, které byste chtěli darovat (např. kosmetiku, školní a výtvarné potřeby, doplňky, drobné oděvy, knihy…), tyto dárky přidáme do krabic.

Děkujeme Vám

Aktuální info naleznete také na webu Centra sociálních služeb Ostrava.

Organizace a další informace: Mgr. Jana Gořulová (e-mail: jana.gorulova@zslukasove.cz)