Projekt Zelené atrium – úvodní informace

V rámci projektu Zelené atrium byla plocha atria rozdělena do tří zón – výukové, hrací a relaxační. Došlo k plošným terénním úpravám, výsadbě zeleně – stromů, okrasných keřů, travin a bylinek. Ve výukové části vznikla nová venkovní učebna, v přírodovědných předmětech budou využívány běžné i vyvýšené záhony a malé políčko. Hrací zónu obohatily interaktivní prvky – kameny a kmeny stromů, které fungují jako přírodní prolézačky.

Nově upravený prostor bude sloužit pro běžnou výuku, aktivity školní družiny, mimoškolní činnosti i relaxaci.

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Web Ministerstva životního prostředí a Státního fondu životního prostředí České republiky.

Loga: