Organizace provozu od 1. 3. 2021

Aktuality, covid-19

Vážení rodiče,

aktuálně Vás informujeme o epidemiologických opatřeních platných od pondělí 1. 3. 2021:

• Je zakázána osobní přítomnost všech žáků ZŠ na základním vzdělávání. ZŠ neposkytuje vzdělávání prezenční formou.
  • Pro všechny žáky platí povinné distanční vzdělávání. I nadále využíváme zavedený systém Google Učeben.
  • Dětem ve věku od 2 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou pracovníky vybraných profesí nezbytných pro chod státu, bude poskytována péče v určených školách a školských zařízeních. Bude se jednat pravděpodobně o ZŠ Březinova v Ostravě-Zábřehu.
  • Ošetřovné:
  • Provoz školní jídelny ZŠ
  • Je zakázána osobní přítomnost na zájmovém vzdělávání v ŠD – školní družina tedy bude po dobu platnosti opatření mimo provoz.

Všechny informace budeme průběžně aktualizovat poté, co obdržíme další závazné informace z MŠMT.

Děkujeme za spolupráci a přejeme všem pevné zdraví!

Mgr. Petra Kalousková, ředitelka školy