Okresní kolo v přespolním běhu 2024 – 1. místo pro chlapce 6. – 7. ročníku

Celkem 23 žáků naší školy se zúčastnilo okresního kola v přespolním běhu, který se uskutečnil v pátek 20. 9. 2024 na běžeckém oválu Myslivna, Ostrava-Poruba.

Pro III. kategorii dívek a chlapců (6. – 7. ročník) a IV. kategorii dívek (8. – 9. ročník) byla určena délka trati 1,8 km. Ve IV. kategorii (8. – 9. ročník) běželi chlapci 2,7 km.

Školu reprezentovali:

• Kategorie III. dívky – Daniela Moškořová, Zuzana Procházková (obě VII. A), Laura Kadelová (VII. B), Veronika Kondášová, Miluše Píbilová (obě VII. S) – 9. místo (11 družstev)
  • Kategorie III. chlapci – Daniel Gelnar, Matěj Nešpor (oba VI. S), Rostislav Kala, Jakub Nekoranec, Dominik Plunder, Matěj Šnapka (všichni VII. S) – 1. místo (11 družstev)
  • Kategorie IV. dívky – Aneta Hvozdovičová, Eliška Krumpolcová (obě VIII. A), Magdaléna Frindtová (IX. A), Barbora Posmyková (IX. C), Alena Gemelová, Eliška Pěčková (IX. S) – 6. místo (11 družstev)
  • Kategorie IV. chlapci – Hong Quan Mai (VII. B), Šimon Dzurik, Jan Strakoš (oba VIII. S), Lukáš Mokrý (IX. A), Václav Dluhoš, David Křižák (oba IX. S) – 4. místo (12 družstev)

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Prohlédněte si fotografie.

Mgr. Dagmar Haasová