O pohár starosty Ostravy-Jihu – naši žáci vyhráli 1., 2. i 3. místo šachového turnaje

Žáci naší školy se dne 22. 10. 2024 zapojili do dalšího ročníku šachového turnaje „O pohár starosty Ostravy-Jihu“.

Šachového klání se letos zúčastnilo bezmála 50 žáků. Turnaj slavnostně zahájil Bc. Martin Bednář, MBA, starosta městského obvodu Ostrava-Jih. V kategorii mladších žáků jsme skvělou hrou vybojovali všechny 3 možné medaile! Na vynikajícím 1. místě se umístil náš Matyáš Sochor, 2. příčka patřila Jakubu Kahánkovi a 3. místo obsadil Filip Kučera. Všichni tři si převzali zasloužený diplom a věcné ceny. V kategorii starších žáků vybojoval náš Robert Husárik krásné medailové 3. místo. I další naši hráči se umístili v první desítce turnaje.

Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.