Ostravské sportovní hry – 2. místo pro naši školu

V pátek 14. června 2024 se v City Campus Ostravské univerzity konalo vyhlášení Ostravských sportovních her za školní rok 2023/2024. Naše škola dosáhla významného úspěchu, když se umístila na 2. místě mezi všemi ostravskými školami.

Tento výsledek je důkazem tvrdé práce, odhodlání a sportovního ducha našich studentů, kteří po celý školní rok reprezentovali naši školu v různých sportovních disciplínách. Při této příležitosti si vybraní žáci mohli vyzkoušet různé sporty, jako jsou badminton, judo, házená, florbal, gymnastika, šerm, horolezectví a přeskok přes švihadlo. Tento pestrý program umožnil našim studentům zažít radost z pohybu a objevovat nové sportovní aktivity.

Gratulujeme všem našim studentům k jejich úspěchům a děkujeme jim za jejich nasazení a reprezentaci školy. Velké poděkování patří také učitelům a trenérům, kteří je po celý rok vedli a podporovali.

Prohlédněte si fotografie.

Další info: web talentOVA!!!

Mgr. Ondřej Cverna