Co víme nejen o Jihu – 3. kolo soutěže

Dne 29. května 2024 se naši žáci zúčastnili třetího kola týmové soutěže “Co víme nejen o Jihu”, kterou pořádala Základní škola Františka Formana. Tato soutěž je zaměřená na znalosti městského obvodu Ostrava-Jih, celkové povědomí o Ostravě a vědomosti z českého jazyka, matematiky, přírodopisu a fyziky, angličtiny, všeobecného přehledu a znalostí známých osobností.

Cílem této soutěže je podpořit spolupráci mezi školami a rozvíjet týmové dovednosti žáků. Naši žáci opět prokázali, že mají nejen hluboké znalosti, ale také umí efektivně spolupracovat a dosahovat skvělých výsledků.

Naši žáci si vedli skvěle. Vašek Kožušník ze třídy IX. A získal v jednotlivcích vynikající 2. místo. Další úspěch zaznamenala Hana Miškusová také ze třídy IX. A, která se svým týmem vybojovala skvělé 3. místo.

Gratulujeme všem zúčastněným a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy!

Prohlédněte si fotografie.

Ing. Veronika Hefková