Vítězství v krajském kole McDonald’s Cupu 2024

Ve středu 15. května 2024 se na fotbalovém hřišti ZŠ J. Šoupala v Ostravě Porubě uskutečnilo krajské kolo 25. ročníku McDonald’s Cupu 2024. Naše škola opět ukázala svou sílu a talent, když se naši hráči postavili proti nejlepším týmům v kraji.

Tým ve složení Skácel P., Holaň, Řehůřek, Besta, Gelnar, Brázdil R., Rada, Mlýnek T. a Mlýnek M. předvedl skvělý výkon a zaslouženě si vybojoval první místo. Tento vynikající výsledek jim zajistil postup do republikového kola, které se bude konat 3. a 4. června 2024 v Hradci Králové.

Gratulujeme našim hráčům k jejich fantastickému výkonu a přejeme jim hodně štěstí a úspěchů v nadcházejícím republikovém kole.

Jsme hrdí na jejich úspěch a věříme, že i v Hradci Králové budou reprezentovat naši školu se stejným nasazením a odhodláním.

Prohlédněte si fotografie.

Mgr. Ondřej Cverna