Úspěch v obvodním kole McDonald’s Cupu 2024

Ve dnech 25. a 29. dubna 2024 se na našem školním fotbalovém hřišti uskutečnil 25. ročník McDonald’s Cupu 2024.

Turnaj byl rozdělen do dvou kategorií a naši školu reprezentovali skvělí hráči.

Kategorie I: V této kategorii se naši hráči Skácel O., Pindor, Turina, Stiller, Krško, Rusz, Mičkal, Hora, Řepa, Mlýnek J. a Fedor postavili proti tvrdé konkurenci a dokázali si vybojovat první místo. Jejich vynikající výkony je posunuly do další fáze soutěže – okresního kola.

Kategorie II: Naše škola se mohla také pyšnit vítězstvím v kategorii II., kde naši hráči Skácel P., Holaň, Řehůřek, Nešpor, Besta, Gelnar, Brázdil R., Rada, Mlýnek T. a Mlýnek M. ukázali svou sílu a umění. S prvotřídním výkonem dokázali obsadit první místo a postoupit do následujícího kola soutěže.

Gratulujeme oběma týmům k jejich skvělým výkonům a přejeme hodně úspěchů v dalších fázích McDonald’s Cupu 2024!

Prohlédněte si fotografie.

Mgr. Ondřej Cverna