Talent show 2024

Dne 14. května 2024 se konalo finále Talent show 2024, tedy talentové show žáků základních škol Ostrava-Jih.

Do finále talentové soutěže postoupili ti nejlepší žáci prvního a druhého stupně ZŠ Formana, ZŠ Mitušova, ZŠ Horymírova, ZŠ Kosmonautů, ZŠ Březinova, ZŠ Šeříkova, ZŠ Dvorského, ZŠ Krestova, ZŠ Košaře a naší ZŠ Lukášové a Klegova.

Soutěž byla rozdělena na dvě kategorie – první a druhý stupeň. Za první stupeň naší školu reprezentovala Veronika Syrnyková (V. S) se svým gymnastickým vystoupením. Za druhý stupeň reprezentoval Theo Rellig (VI. S) se svým tanečním vystoupením.

Gratulujeme Theovi ke krásnému 3. místu! Veronika měla ve své kategorii silnou konkurenci a bohužel se na prvních příčkách neumístila.

Oběma žákům děkujeme za účast a výbornou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů ve svých disciplínách.

Prohlédněte si fotografie.

Mgr. Dominika Kohoutová