School Games 2024 – naše škola slaví úspěch v kvalifikačním kole, postupujeme do finále

V pondělí 13. května 2024 se ve sportovním areálu v Ostravě-Zábřehu, ulice Svazácká, konalo první kvalifikační kolo projektu School Games Ostrava-Jih. Tuto sportovní akci organizoval Městský obvod Ostrava-Jih. Patronem se stal Mgr. Radim Ivan, místostarosta městského obvodu.

Naše škola nominovala žáky do všech sportovních soutěží: atletiky, in-line, fotbalu, přehazované, streetballu, vybíjené a racing formula. Do finále postupovali vždy dva nejlepší jednotlivci nebo dva nejlepší týmy.

Probojovali jsme se do Velkého finále v těchto sportech:

  • atletika: Matěj Nešpor V. S, Veronika Kondášová VI. S, Václav Sumara VII. S, David Křižák VIII. S,
  • in-line: Lucie Wilczková IV. S, Tomáš Tobiáš Výtisk V. S, Sofie Schattková VII. A, Eliška Krumpolcová VII. A, Šimon Očvay VI. S, Matěj Lábsky VI. S, Magdaléna Frindtová VIII. A, Matyáš Hrdlička VIII. S, Matyáš Zdražil IX. S,
  • fotbal: družstva: 3. – 5. ročník smíšený tým, 6. – 7. ročník dívky, 6. – 7. ročník chlapci, 8. – 9. ročník dívky, 8. – 9. ročník chlapci,
  • přehazovaná: družstva: 3. – 5. ročník smíšený tým, 6. – 7. ročník dívky, 6. – 7. ročník chlapci, 8. – 9. ročník dívky, 8. – 9. ročník chlapci,
  • streetball: družstva: 6. – 7. ročník dívky, 6. – 7. ročník chlapci,
  • vybíjená: družstva: 3. – 5. ročník smíšený tým, 6. – 7. ročník chlapci, 8. – 9. ročník dívky, 8. – 9. ročník chlapci.

Gratulujeme jednotlivcům a týmům k jejich úžasným výkonům a přejeme hodně úspěchů do finálového kola, které se uskuteční 24. června 2024.

Prohlédněte si fotografie i video (autor: Mgr. Josef Ledvoň) i další fotografie (autorka: Mgr. Dagmar Haasová)

Mgr. Dagmar Haasová