Dopravní soutěž 2024 – školní a obvodní kolo

Aktuality

V pondělí 22. dubna 2024 se na naší škole uskutečnilo školní kolo dopravní soutěže. Soutěž se skládala z části teoretické (test dopravní výchovy a test ze znalostí ze zdravovědy) a z části praktické (jízda zručnosti).

Soutěže se zúčastnilo více než třicet závodníků, z nichž většina prokázala velmi dobré praktické dovednosti i teoretické znalosti.

Nejlepší čtyři účastníci z každé kategorie pak utvořili čtyřčlenná družstva (2 chlapci a 2 dívky), která reprezentovala naši školu v obvodním kole dopravní soutěže v pátek 26. dubna 2024. Nejenže se svého úkolu zhostili se ctí, ale závodníci v mladší kategorii se umístili na 2. místě ze sedmi zúčastněných družstev a vybojovali si právo reprezentovat naši školu v oblastním kole.

Držme jim tedy palce, ať jim to vyjde!

A na závěr mi dovolte naše reprezentanty představit:

• Starší kategorie: Filip Mrózek (VIII. S), Jan Nevický (VII. B), Eliška Pěčková a Alena Gemelová (VIII. S)
  • Mladší kategorie: Laura Kadelová (VI. B), Veronika Kondášová (VI. S), David Řehůřek a Radek Brázdil z V. S S a náhradnice Adéla Suppíková ze III. A.

Prohlédněte si fotografie ze školního kola i obvodního kola soutěže.

Mgr. Dan Fešárek