Vynikající výkon žáků na okresním turnaji v přehazované

Ve sportovní hale v Polance nad Odrou se dne 8. února 2024 odehrálo okresní kolo v přehazované, které přineslo našim žákům nejen vzrušující zážitky, ale také výborné sportovní výsledky.

Soutěž byla plná dramatických okamžiků a vyrovnaných bojů. Naši hráči dosáhli pátého místa z celkového počtu osmnácti týmů, s bilancí 3 výher a 2 proher. I přes několik nelehkých chvil ukázali skvělý týmový duch a odhodlání.

Brázdil R., Řehůřek, Skácel, Holaň, Rada, Hrdlička, Čempelová, Šnapková a Škrkoňová tvořili neohrožený tým, který se vzájemně doplňoval. Každý z nich přispěl k síle týmu svým vlastním způsobem, a jejich společné úsilí vytvořilo jedinečnou atmosféru na hřišti.

Okresní turnaj v přehazované byl pro naše žáky nejen sportovní výzvou, ale i příležitostí ukázat své dovednosti, houževnatost a fair play. Gratulujeme všem hráčům k výtečnému výkonu a vyjadřujeme naději na další úspěchy naší školy na sportovní scéně.

Prohlédněte si fotografie.

Mgr. Ondřej Cverna