Úspěch na okresním turnaji v házené pro 6. a 7. ročník

Dne 15. února 2024 se ve sportovní hale v Polance nad Odrou konalo okresní kolo v házené pro žáky 6. a 7. tříd. Naše škola byla hrdě reprezentována v této soutěži a skvěle se umístila na 4. místě.

Tým, který nás zastupoval, byl sestaven z talentovaných hráčů: Rekšák, Čapo, Bílek, Strakoš, Zapletal, Sumara, Lička, Nekoranec, Šnapka Š., Kala, Sadovský a Vojtíšek. Každý z těchto hráčů přispěl k úspěchu týmu svým individuálním talentem a skvělým týmovým duchem.

Soutěž byla náročná, a tak každý z našich hráčů musel předvést své dovednosti a odhodlání. I přes silnou konkurenci jsme dokázali dosáhnout významného umístění, což je důvod k oslavě pro celou školu.

Věříme, že tento úspěch posílí vášeň a zájem o házenou mezi našimi žáky. Gratulujeme všem hráčům ke skvělému výkonu a děkujeme za reprezentaci naší školy!

Těšíme se na další sportovní události a doufáme, že budeme mít další příležitost oslavit úspěchy našich talentovaných studentů.

Prohlédněte si fotografie.

Mgr. Ondřej Cverna