Sbírka pro útulkáčky 2023 – poděkování

Vážení rodiče, milí žáci,

když přicházejí Vánoce, pejsci v útulku Dětmarovice si mohou být jisti, že pomyslný Ježíšek navštíví i je. Lidé mají o Vánocích srdce otevřená více než kdy jindy a myslí na ty potřebné. Důkazem toho je i tradiční předvánoční sbírka pro útulek, do níž se zapojují žáci naší školy, potažmo jejich rodiče. Od počátku prosince přibývají pod stromeček v hale školy hromady granulí, psích konzerv, piškotů, dek, pamlsků, misek i hraček. Výsledkem je plné auto „nadílky“.

Velké DÍKY patří všem, kteří se, byť i drobností, do sbírky zapojili. Sbírka byla opravdu „na vysoké úrovni“, ostatně jako každý rok.

Prohlédněte si fotografie.

Mgr. Eva Panáčová

Dodatek: Když jsem do útulku sbírku vezla, vedoucí zařízení, paní Sojková měla zrovna plné ruce práce s čerstvě narozenými štěňátky čivavy a jejich maminkou. Tu do útulku odložila její majitelka, aby nemusela hradit náklady s vrhem spojené. To nepochopíte. Děkuji, útulku.