Lednové konzultace, schůze spolků, rezervace času

Vážení rodiče,

konzultace k chování a prospěchu žáků se budou konat v úterý 9. ledna 2024 od 16.30 do 18.00 hod.

Schůzka rodičovských sdružení se uskuteční v úterý 9. ledna 2024 od 16.00 do 16.30 hodin.

Rezervaci času na konzultace bylo možné provádět do pondělí 8. ledna 2024 do 20.00 hod.

Konzultace paní učitelky Šárky Šosté (třída IV. S) proběhnou z důvodu nemoci v náhradním termínu.

Postup rezervace:

• vyhledejte konkrétního pedagoga;
  • zvolte volný čas (zelené pole) – pro jednoho žáka jedno zelené pole;
  • zadejte požadované údaje (e-mail, mobil, jméno a příjmení žáka, třídu) a potvrďte rezervaci, následně obdržíte potvrzující e-mail;
  • chcete-li si rezervovat čas u dalšího pedagoga (např. pro sourozence nebo další vyučující na 2. stupni), opakujte stejný postup.

Budete-li mít s rezervacemi jakýkoli problém, kontaktujte mě e-mailem (vaclav.vavra@zslukasove.cz).

Mgr. Václav Vávra