Vánoční tvoření ve školním klubu

Vánoce jsou obdobím radosti, proto jsme se rozhodli přenést trochu radosti i do prostředí naší školy. Ve středu 29. listopadu 2023 jsme uspořádali Vánoční tvoření, které spojilo žáky a jejich rodiče do společného kreativního odpoledne.

Na stolech na všechny čekaly různé materiály, které slibovaly spoustu kreativních možností. Žáci společně s rodiči mohli vybírat z barevných papírů, lepidla, nůžek, korálků, bavlnek, větviček a mnoha dalších dekoračních prvků. Jedno z nejoblíbenějších bylo zdobení svíček a výroba lodiček ze skořápek.

Rodiče s dětmi si odnesli nejen krásné vánoční dekorace, ale také vzpomínky na společné chvíle strávené v prostředí školy. Vánoční tvoření na naší škole nebylo pouze o vytváření výrobků, ale také právě o sdílení a posilování rodinných vazeb.

S organizací nám velmi pomohla praktikantka Denisa, která se postarala o plynulý průběh celé akce. Tímto bychom jí chtěli moc poděkovat. Dále také dětem ze školního klubu, které zajistily výzdobu.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili, a těšíme se na další podobné akce.

Prohlédněte si fotografie.

Mgr. Dominika Kohoutová, Bc. Veronika Masnicová & Blanka Vašendová, DiS.

Další aktuality: