Srdcem do boje: naši žáci zanechali stopy ve florbalovém obvodním kole

Naši talentovaní žáci 8. – 9. ročníků ve čtvrtek 30. listopadu 2023 zakoušeli vzrušující okamžiky na florbalovém obvodním kole, které se konalo ZŠ a MŠ B. Dvorského. Ačkoliv se potýkali s výzvou v souboji s pořádající školou, jejich vášeň a odhodlání vyneslo nejen úctyhodné výkony, ale také zasloužené 2. místo v celkovém hodnocení.

Ve svém boji o úspěch si naši hráči zaslouží uznání za vynikajícího sportovního ducha a nezlomnou touhu prosadit se na vrchol. Přes všechny výzvy dokázali v každém zápase ukázat, že florbal je nejen sport, ale také prostředek k vývoji charakteru a týmové spolupráce.

Gratulujeme našim hráčům k jejich statečnosti a dosaženým úspěchům, které nechť slouží jako inspirace pro další sportovní výzvy.

Prohlédněte si fotografie.

Mgr. Roman Olša