Házená „Jižní míček 2023“ – 1. a 4. místo pro naši školu

Druhé kolo turnaje v miniházené pro 3. a 4. třídu se konalo v pátek 15. prosince 2023, opět ve sportovní hale Sportcentrum Dubina.

Celkem 12 družstev bylo rozděleno na dvě skupiny. Týmy z naší školy se umístily ve skupinách na 1. a 2. místě, a proto bojovaly o celkové 1. a 3. místo. Družstvo „B“ potvrdilo svoji bojovnost a touhu po vítězství, ale družstvu „A“ se přes úvodní vedení ve hře nepodařilo soupeře překonat. Toto zklamání se neobešlo bez veliké lítosti i slziček.

Naši školu reprezentovali:

• III. A – Lucie Pančišinová
  • III. S – Matyáš Bár, Antonín Brychlec, Alexandra Hudáková, Šimon Mičkal, Petr Musiol, Ema Uhlíková, Julie Zaoralová
  • IV. B – Solomiia Riashko, Adriana Vacca
  • IV. C – Nikol Šusteková
  • IV. S – Josef Flašar, Matyáš Jedinák, Matyáš Mlýnek, Matyáš Rusz, Jana Řehuřková, Michaela Sližová, Lucie Wilczková, Adam Zaoral

Všem zúčastněným děkujeme za velmi úspěšnou reprezentaci školy.

Prohlédněte si fotografie.

Mgr. Dagmar Haasová