Čertovská vystoupení páťáků pro seniory i rodiče

Aktuality

V letošním adventním čase si žáci třídy V. A připravili čertovské vystoupení pro obyvatele Domova pro seniory Sluníčko v Ostravě-Zábřehu. V úterý 5. prosince 2023 se vypravili spolu s mažoretkami z 6. ročníku a ukrajinskými spolužáky potěšit naše spoluobčany a strávit s nimi příjemné dopoledne. Setkání mladší a starší generace proběhlo v krásné přátelské atmosféře, žáci všechny potěšili čertovskými básničkami či pranostikami a předvedli, jak to chodí v čertovské škole i na čertovské svatbě. Byl to zkrátka pekelný rej. Předali také vánoční pozdravy s přáním od žáků naší školy.

Ve středu 6. prosince 2023 si páťáci vystoupení ještě zopakovali – tentokrát pro naše prvňáčky a odpoledne také pro rodiče a prarodiče. Plnou školní klubovnu Lukin a bouřlivý aplaus si posluchačů si účinkující opravdu zasloužili.

Prohlédněte si fotografie.

Mgr. Marcela Romanovská