Ostravský logouš

V úterý 14. listopadu 2023 se na Základní škole Provaznická v Ostravě-Hrabůvce konala soutěž „Ostravský logouš“, do které se zapojilo 10 škol z Ostravy-Jih. Naši školu důstojně reprezentovali Matyáš Sochor (III. B), Jakub Kahánek (IV. A), Alžběta Šnapková (V. A), Tobiáš Kosmač (VI. B), Hana Brychtová (VII. A) a Markéta Janebová (VIII. A).

Soutěž byla plná výzev a náročných úkolů, včetně šifer, rébusů a hádanek, které vyžadovaly nejen logické myšlení, ale i šikovnost a týmovou spolupráci. Naši zástupci se s odvahou postavili všem úkolům a ukázali výborné schopnosti v řešení různorodých úkolů.

Naše škola se umístila na skvělém 5. místě! Gratulujeme všem zúčastněným žákům k jejich úspěchu a reprezentaci naší školy s hrdostí!

Prohlédněte si fotografie.

Ing. Veronika Hefková