Mezinárodní den lidských práv – soutěž

Přestože si Mezinárodní den lidských práv budeme připomínat až 10. prosince, proběhla k této příležitosti soutěž, kterou na pondělí 20. listopadu 2023 zorganizovalo Gymnázium Olgy Havlové v Ostravě-Porubě.

Vzhledem k tomu, že v minulých ročnících byla řada témat již prezentována, organizátoři vybrali pro letošní, již 12. ročník soutěže, téma malinko jiné, a to Práva zvířat.

Naši školu reprezentovali Sára Matejová a Jakub Rada z IX. S, kteří se mezi ostatními soutěžícími rozhodně neztratili, dali o sobě vědět, nicméně na medailové příčky nedosáhli. Zaměřili se na současnou problematiku života zvířat v zoo, především pak v naší ostravské zoologické zahradě.

Děkujeme Sáře i Jakubovi za reprezentaci školy!

Prohlédněte si fotografie.

Mgr. Jan Číhal

Další aktuality: