Den bez batohu 2023 – pozvánka na úterý 21. listopadu 2023

Aktuality, Hrdá škola

Projekt „Hrdá škola“ vyzývá k originálnímu přístupu k výuce. Dne 21. listopadu 2023 se bude konat třetí výzva tohoto projektu s názvem „Den bez batohu“. Během tohoto nezvyklého dne by měli žáci základních škol přijít do školy bez tradiční aktovky a ukázat svou kreativitu a inovativnost při řešení problému, jak přenést všechny potřebné věci.

Cílem této výzvy je podnítit žáky k myšlení mimo zaběhlé stereotypy a ukázat, že učení může být zábavné a inspirativní. Místo tradičních aktovek by měli žáci přijít s kreativními náhradami, které odrážejí jejich jedinečnost a fantazii.

Den bez batohu přináší nejen nový pohled na organizaci výuky, ale také poskytuje prostor pro rozvoj kreativity a týmové spolupráce mezi žáky. Projekt „Hrdá škola“ tak znovu otevírá dveře do světa inovace a inspirace ve vzdělávání.

Nechme se překvapit, jaké nápady a řešení naši mladí kreativci předvedou…

Ing. Veronika Hefková