Konference žákovských parlamentů

Dne 26. září 2023 se zástupci školního parlamentu zúčastnili Konference žákovských parlamentů, která probíhala ve Středisku volného času Korunka. Na této konferenci jsme byli reprezentováni naším předsedou parlamentu, Tadeášem Špačkem (IX. S), a místopředsedkyní parlamentu, Kristýnou Ztratilovou (IX. A).

Konference nám nabídla inspiraci a nové nápady nejen pro participativní rozpočet, ale i pro činnosti našeho žákovského parlamentu. Byla to skvělá příležitost setkat se s dalšími školami, vyměnit si zkušenosti a diskutovat o tom, jak můžeme vytvářet lepší prostředí pro zapojení žáků do školního rozhodování.

Věříme, že získané poznatky a inspirace z této konference nám pomohou posunout naši práci žákovského parlamentu i participativního rozpočtu na vyšší úroveň.

Další info: web talentOVA!!!

Ing. Veronika Hefková