Den školníka 2023 – foto

Aktuality, Hrdá škola

Dne 26. září 2023 jsme se zapojili do výzvy „Den školníka”, nezbytný den v rámci projektu „Hrdá škola”. Tato událost byla věnována našim školníkům, kteří jsou neviditelnými hrdiny našich všedních dnů.

Školníci nejen udržují naši školu v čistotě a pořádku, ale jsou také důležitou součástí našeho školního týmu. Žáci je znají, zdraví je, a někdy si i povídají o tom, jak byl jejich den. Jsou to ti, kteří se postarají o odstranění nepořádku a drobných problémů, které by mohly překážet v našem každodenním učení. Den školníka byl příležitostí vyjádřit naše poděkování těmto neocenitelným zaměstnancům naší školy. Žáci a učitelé se spojili a připravili drobné dárky jako malá gesta vděčnosti. V průběhu dne byly tyto výrazy poděkování předány našemu panu školníkovi.

Den školníka nám připomněl, že každý člen naší školy hraje svou roli a že malá gesta vděčnosti mohou mít velký vliv.

Děkujeme všem, kteří se zapojili do této výzvy, našim školníkům za jejich tvrdou práci a oddanost naší škole. Jsou to skuteční hrdinové v pozadí našich vzdělávacích úspěchů.

První výzvu letošního školního roku jsme úspěšně splnili!

Podívejte se na fotografie.

Ing. Veronika Hefková