Záchranáři – adaptační program pro páťáky i šesťáky

Aktuality

Dne 14. a 15.  září 2023 se v Bělském lese zúčastnili žáci třídy V. B a VI. ABS adaptačního programu s názvem Záchranáři. Jejich úkolem bylo připravit se fyzicky a psychicky na záchrannou akci a poté zachraňovat handicapované lidi z havarovaného letadla.

Podle slov některých žáků si tento program velmi užili, posuďte sami:

  • „Velmi se mi líbilo, že jsme všichni spolupracovali, pomáhali si vzájemně i pomáhali druhým. Zjistila jsem, že to jde, i když nejsme všichni zrovna kamarádi. Bylo by super, kdyby to tak fungovalo i ve škole.“
  • „Měl jsem to jako doktor těžké, někdy jsem si opravdu nevěděl rady, ale můj záchranářský tým mi pomáhal. Stálo to za to a byl dobrý oběd.“
  • „Mohli jsme přemýšlet a spolupracovat na tom, jak pomáhat.“
  • „Sice mě extrémně bolí nohy, ale moc jsem si to užil.“
  • „Nejsme zase tak hrozní, jak to někdy vypadá.“
  • „Super program, super jídlo, super všechno.“
  • „Nejvíc se mi líbilo běhání po lese.“

Prohlédněte si fotografie.

Za tým pořadatelů: Blanka Vašendová, DiS. a Mgr. Dominika Kohoutová