Odpolední zpívání školního pěveckého sboru Lukášek 2023

V pondělí 12. června 2023 odpoledne uzavřel náš mini komorní pěvecký sbor Lukášek letošní sezónu.

V Lukinu se sešli rodiče, prarodiče a přátelé členek sboru, aby si společně poslechli to, co které jsme celé druhé pololetí nacvičovaly. (A píši tvrdé „y“, protože jsme ve sboru samé „ženské rody“.)

Publikum si vyslechlo skladby v mnoha jazycích a v různých úpravách, ocenilo naše pokusy o trojhlas, což je v tak malém počtu zpěvaček (9!) opravdu náročné.
Ale posluchači pouze neposlouchali, museli se aktivně zúčastnit i některých našich tleskacích a zpívacích aktivit a šlo jim to moc dobře! Pondělní hudební odpoledne se opravdu vydařilo a já bych ráda poděkovala všem zpěvačkám za celoroční nácvik a vytrvalost a posluchačům (včetně mnoha našich bývalých žáků, kteří ve sboru strávili svá školní léta) za vydatnou podporu. Tak snad zase „někdy příště…“.

Prohlédněte si fotovideo.

Mgr. Zuzana Kramarenková