Finále Školní ligy v házené Ostrava – Jih 2023 III. a IV. třída – 1. a 4. místo

Finále, které se konalo 16. června 2023, se rovněž uskutečnilo ve Sport Centru Dubina. Celkem osm družstev bojovalo o vítězství celoroční soutěže. Průběh celé akce sledovala paní Romana Filipová, referentka pro sport a školství. Ocenění předával Mgr. Radim Ivan, místostarosta městského obvodu Ostrava-Jih.

Naše družstvo „A“ se umístilo na 4. místě, družstvo „B“ na 1. místě.

Školu reprezentovali:

  • III. B – Michaela Kobesová, Antonina Paida, Solomia Riashko, Adriana Vacca,
  • III. S – Markéta Kohlová, Aneta Očvayová, Jana Řehuřková, Lucie Wilczková, Adam Zaoral,
  • IV. B – Tobiáš Zdražil,
  • IV. S – Valerie Čajková, Adéla Čempelová, Zdeněk Kondáš, Laura Křižáková, Valérie Plachetková, Veronika Syrnykova, Lucie Škrkoňová.

Z každého týmu byl Pavlem Rekšákem, organizátorem soutěže, vyhlášen nejlepší hráč nebo hráčka. Pan Mgr. Radim Ivan, místostarosta městského obvodu Ostrava-Jih, předal ocenění nejlepším týmům i nejlepším hráčům. Z naší školy to byli žáci:

  • z týmu „A“ Tobiáš Zdražil,
  • z týmu „B“ Laura Křižáková.

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Prohlédněte si fotografie.

Mgr. Dagmar Haasová