MUDr. Ludvík Klegova – odhalení pamětní desky (informace a pozvánka)

Vážení rodiče,

ve středu 31. 5. 2023 se uskuteční před vstupem do ZŠ v části Klegova 27 slavnostní odhalení pamětní desky MUDr. Ludvíka Klegy.

Upozorňujeme proto, že v úterý 30. 5. 2023 odpoledne a ve středu 31. 5. 2023 nebude z organizačních důvodů možné parkovat v okolí školy, a to ani před budovou školní jídelny. Prostor bude označen zákazovými značkami a provoz budou řídit strážníci MPO.

Slavnostní akci připravujeme ve spolupráci s Československou obcí legionářskou, Městským obvodem Ostrava-Jih a Statutárním městem Ostrava. Svou účast potvrdili mnozí čestní hosté, dovolujeme si Vás tedy požádat o spolupráci, abychom zajistili důstojný průběh akce. Zároveň také samozřejmě zveme všechny zájemce z řad veřejnosti.

Mgr. Petra Kalousková, ředitelka školy