Deváťáci na exkurzi v České spořitelně

Aktuality
V pondělí 28. 11. 2022 navštívili deváťáci pobočku České spořitelny (Hornopolní ulice).
Exkurze se uskutečnila v rámci projektu Statutárního města OStrava na podporu kariérního poradenství na školách a proběhla ve spolupráce s Moravskoslezský paktem zaměstnanosti.
Během exkurze se žákům věnovali zástupci různých sekcí spořitelny. Dozvěděli jsme se nejen náplň práce na jednotlivých úsecích, ale i to, z jakých SŠ resp. VŠ je možné se do spořitelny dostat nebo jaké benefity společnost nabízí. Žáci se zajímali i o platové ohodnocení.
Během exkurze měli žáci možnost soutěžit mezi sebou v kvízech o České spořitelně. Ti úspěšní si odnesli i různé propagační předměty. Žáky byl velmi kladně hodnocen přátelský přístup a atmosféra.
Prohlédněte si fotografie.
Mgr. Martina Veřmiřovská