Ahol´s Amazing Race – 2. místo pro deváťáky

V pátek 14. 10. 2022 odešlo 8 vybraných žáků z devátých ročníků na AHOL – Střední odbornou školu, aby se zúčastnili 7. ročníku soutěže AHOL´s Amazing Race.

Žáci museli podstoupit jeden z nejtěžších vědomostních testů o filmech. Byly tam otázky na jména herců, názvy filmů nebo místa natáčení. Skoro každý známý film zde měl zastoupení. Společně žáci museli plnit úkoly na stanovištích, aby zajistili body pro svoji školu. Zbytek soutěže nebyl jenom o znalosti angličtiny, ale i o všeobecném přehledu. Každý se snad někde uplatnil. Dokonce těchto 8 žáků nezůstalo ani o hladu, protože největším sponzorem celé akce bylo KFC, takže všichni se mohli zadarmo najíst.

Soutěže se zúčastnilo 14 škol a naše škola uhájila 2. místo. Žáci z naší školy dostali spoustu dárkových předmětů.

Adam Vrážel, třída IX. A