Rekonstrukce školní kuchyně

Aktuality, Jídelna

Vážení rodiče,

od 2. května 2022 bude zahájena kompletní rekonstrukce školní kuchyně. Realizaci zajišťuje náš zřizovatel – MOb Ostrava-Jih a je plánovaná do 31. 8. 2022. Naše ŠJ proto v uvedeném termínu nebude vařit. Z důvodu naplněné kapacity okolních školních jídelen se nám podařilo zajistit náhradní stravování pouze pro žáky 1. stupně. Obědy budeme dovážet z ŠJ ZŠ Srbská 2, Ostrava-Výškovice. Prohlédněte si jejich jídelníček.

Cena oběda se řídí kalkulací této jídelny:

Kategorie: Náklady na potraviny (= cena dotovaného oběda): Cena za neodhlášený oběd:
7 – 10 let 31,- Kč 73,- Kč
11 – 15 let 33,- Kč 75,- Kč

Na květen a červen 2022 nebude stravné stahováno inkasní platbou, v případě zájmu o stravování je nutno zakoupit předem obědy hotově u vedoucí naší ŠJ ZŠ p. Hrabicové. Prodej bude probíhat od 19. 4. 2022 v pracovních dnech vždy 7.00 – 8.00 hod a 14.00 – 15.00 hod. nebo po předchozí telefonické domluvě.

Výdej obědů bude probíhat v prostorách školní jídelny do jednorázového nádobí, rekonstruovaná kuchyň bude oddělena sádrokartonovou příčkou.

Odhlašování obědů bude probíhat klasickou formou, a to denně do 12.00 hod.

Prosíme rodiče žáků 2. stupně, aby dětem dali s sebou do školy větší svačiny. V době mezi dopolední a odpolední výukou budou mít žáci možnost najíst se ve škole. Dohled dospělé osoby bude zajištěn.

Na dny 27. 6. – 30. 6. 2022 bude pro žáky vyhlášeno ředitelské volno.

Děkujeme za pochopení a spolupráci!

Mgr. Petra Kalousková, ředitelka školy

Další aktuality: