Recitační soutěž 2022 – výsledky obvodního kola

Letos se žáci opět po pauze způsobené pandemií covidu měli možnost zúčastnit obvodního kola v recitaci, které se uskutečnilo ve Středisku volného času na ulici Gurťjevova v Ostravě-Zábřehu. Naši školu zastupovaly čtyři nejúspěšnější žákyně za školního kola, za šestý a sedmý ročník Eliška Košinárová z VI. A, Karolína Langerová z VI. B, za osmý a devátý Eliška Čimburová z IX. A a Tereza Svobodová z IX. B.

Děvčata překonala trému a všechna přesvědčivě přednesla své básně a texty. Konkurence byla velmi těžká, protože kromě dětí ze základních škol se soutěže účastnili i žáci z literárně-dramatických oborů základních uměleckých škol. Právě proto je konečné třetí místo Elišky Čimburové ve starší kategorii velkým úspěchem!

Děkujeme všem čtyřem žákyním za příkladnou reprezentaci naší školy a Elišce Čimburové gratulujeme!

Prohlédněte si všechny fotografie.

Mgr. Helena Mitášová