Školní pěvecký sbor Lukášek – víkendové soustředění

Konečně! Po dvou letech jsme se dočkali a konečně mohli strávit delší čas intenzivním zkoušením a muzicírováním obecně.

V pátek odpoledne 11. února 2022 jsme se sešlY (protože tentokrát máme ve sboru jen samé zpěvačky!) na pavilonu B. K dispozici byly všechny třídy, takže každá spřátelená skupinka si mohla obsadit vlastní „pokojíček“. Díky organizační šéfové Vendě Nohelové 😊 byly k dispozici pohodlné žíněnky na spaní a my jsme mohly hned zvečera začít trénovat.

Nové členky, nové písničky, doprovod na různé nástroje, hlasové rozcvičky i hra na boomwhackers nám daly docela zabrat, ale věříme, že naši práci budeme moci někdy předvést i jinde, než jen samy sobě v hudebně.

A třeba přilákáme i další členky – nebo i členy? Pánové??? Zpívat ve sboru je fakt COOL!

Prohlédněte si fotografie.

Mgr. Zuzana Kramarenková