Pouštní galerie

Aktuality

Bojíte se štírů? Naskakuje vám husí kůže, když se začne mluvit o hadech? Výborně! Přesně pro vás tady máme speciální pozvánku do naší nové výtvarné galerie, kterou najdete v prostorách spojovací chodby za hlavním vstupem do školy. Když se totiž s tím, z čeho máme obavy, setkáváme často, strach prý pomalu mizí. Přijďte si to vyzkoušet! Zveme vás, ale samozřejmě i ty, kteří se naopak nebojí ničeho. Vydejte se s námi do světa pouště a drsných přírodních podmínek. Na stěnách ožívají nejen kobry v nadživotní velikosti, ale najdete tady i ještěrky, lamy, velbloudy a surikaty a při troše štěstí objevíte i pouštní lišky. Atmosféru dokreslují kameny, písek a všudypřítomné kaktusy.

Výtvarná díla jsou prací žáků druhého stupně pod vedením Mgr. Jany Gořulové a Mgr. Gabriely Černocké a žáků II. A Mgr. Kamily Vávrové.

Prohlédněte si celou Pouštní galerii.