Lednové konzultace – rezervace času

Vážení rodiče,

rezervace času bylo možné provádět do pondělí 10. ledna 2022 do 20.00 hodin.

V současné nepříznivé epidemické situaci jsme pro Vás poprvé připravili rezervaci času pro lednové konzultace, které se budou konat v úterý 11. ledna 2022 od 16.00 do 18.00 hodin.

Jedná se o zkušební režim, kterým chceme snížit vzájemné kontakty mezi rodiči při čekání na chodbách.

Pedagogové se Vám budou v době konzultací věnovat i v okamžiku, kdy budou všechny časy již obsazeny.

Postup rezervace:

• klikněte na níže uvedený odkaz;
  • vyhledejte si pedagoga, u kterého chcete provést rezervaci;
  • zvolte volný čas (zelené pole) – pro jednoho žáka jedno zelené pole;
  • zadejte požadované údaje (e-mail, mobil, jméno a příjmení žáka, třídu) a potvrďte rezervaci – obdržíte potvrzující e-mail;
  • chcete-li si rezervovat čas u dalšího pedagoga (sourozenci nebo vyučující na 2. stupni), opakujte stejný postup;
  • chcete-li rezervaci zrušit a vytvořit novou, postupujte podle pokynů zaslaných v potvrzovacím e-mailu.

Budete-li mít s rezervacemi jakýkoli problém, kontaktujte mě e-mailem (vaclav.vavra@zslukasove.cz).

Mgr. Václav Vávra