Finále škol 2021 – XXX. ročník závodu v orientačním běhu

Dne 16. listopadu 2021 se ve venkovním prostoru v okolí ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova konal již XXX. ročník závodu v orientačním běhu s názvem Finále škol 2021. Z epidemiologických důvodů byla letos organizace složitější než v minulých ročnících, ale nakonec se nám povedlo závod uskutečnit.

Akce se zúčastnilo pět vybraných škol (Gymnázium Ostrava-Hrabůvka, ZŠ Ostrava-Stará Bělá, ZŠ a MŠ Mitušova 16ZŠ a MŠ B. Dvorského), které mohly do šesti kategorií obsadit 30 dětí. Každá škola startovala v hodinových intervalech od 8 do 12 hod. v kategoriích D5, D7, H5, H7, HS, DS.

Všichni závodníci dostali účastnický diplom a nejlepší z nich si doběhli pro krásný poznámkový blok.

Poděkování:

Vedení školy ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Mgr. Josefu Zajícovi a celé třídě IX.A, která se podílela na organizaci závodu.

Výsledky závodu:

 

 

 

 

 

 

Prohlédněte si fotografie.

Mgr. Roman Olša

Další aktuality: