Výlet na kolech

V sobotu 25. září 2021 se uskutečnil cyklovýlet pro žáky naší školy. Na svých kolech se ho zúčastnili Dominik Anděl z 9. A, Jana a Jan Glumbíkovi z 8. A, 7. B reprezentovali Daniel Tůma a Matyáš Mentlík.

Cyklovýlet jsme zahájili před restaurací Dakota, od níž jsme vyjeli krátce po 9. hodině ranní. Přes Starou Bělou, Proskovice, Košatku a Jistebník jsme krátce po půl jedné dorazili do Klimkovic. Zde jsme si odpočinuli, opekli si špekáčky, trochu se pobavili a vyrazili jsme zpět.

Všichni dětští účastníci cyklovýletu si zaslouží ohromnou pochvalu nejen za ujeté kilometry, ale hlavně za disciplínu, která je u podobných akcí nezbytná.

Všem vám děkuji a těším se, že se s vámi setkám na dalších výpravách, na které zvu i případné nováčky.

Prohlédněte si fotografie.

Mgr. Dan Fešárek

Další aktuality:
Menu